“Ölünceye Kadar Ölümsüzsün” kitabı ile büyük ses getiren Fırat Çakır bu serinin devamı olan “Hayallerin Arkandan El Sallamasın” kitabı muhteşem bir gecede okurlarıyla buluştu.

“Hayallerin Arkandan El Sallamasın” kitabının tanıtım gecesine sevilen sanatçı İpek Açar, Fırat Çakır’ın ailesi, dostları, arkadaşları ve gazeteciler katıldı.

Taksim Pera Center Hotel’de gerçekleştirilen tanıtım gecesinde Fırat Çakır ile uzun süre birlikte çalışan, yaşam koçluğunu üstlendiği, danışmanlığını yaptığı dostları Fırat Çakır’ın kendilerinde vesile olduğu değişim ve dönüşümü davetlilerle paylaştı.

Fırat Çakır’ın sekizinci kitabı olan “Hayallerin Arkandan El Sallamasın” muhteşem bir sunum ve paylaşım ile misafirlere tanıtıldı.

Misafirlerine hitap eden Fırat Çakır, kitabını kaleme alma sürecinden, içinde bulunan hikâyelerden, dostlarının katkılarını anlattı. Bu gecenin organize edilmesinde emeği geçen arkadaşlarına ve misafirlerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Gecenin Onur Konuğu Sanatçı İpek Açar’a İlk İmzalı Kitap

 “Hayallerin Arkandan El Sallamasın” kitabını misafirleri için imzalayan Fırat Çakır, ilk imzayı böyle bir gecede kendisini yalnız bırakmayan Sanatçı İpek Açar için attı.

firat-cakir-yeni-kitabi-1

Misafirleri için tek tek kitaplarını imzalayan Fırat Çakır, Facebook üzerinde Canlı yayın yaparak sayfasında kendisini takip eden binlerce sevenine hem kitabını anlattı, hem de teşekkür etti.

“Hayallerin Arkandan El Sallamasın” Sizlerle

Odanızın içine güneş gibi girecek bu kitap sizi önce aydınlatıp sayfaların arasında gezdikçe kendinizi tanıyıp tatlı bir sıcaklık hissettirecek. Kendinize tuttuğunuz bu aynanın karşısında sizi gülümsetecek.

Gözlerinizi uzun zamandır dolabınızda bekleyen elbiselere dikecek, giyip çıkardığınız ve kendinizi iyi hissetmediğiniz onlarca elbiseyi fırlatacaksınız. Kıyafetlerin ve yaşantınızın duygusal buğranından çıkıp boş valizle yolculuğa çıkacaksınız.

Bu yolculukta sayfalarda ilerledikçe bavulunuza çok fazla duygu biriktireceksiniz.

“Hayallerin Arkandan El Sallamasın”

Hayallerinize inanırsanız çok yaklaşmışsınız demektir. Sakın artık durmayın! Geçmişi hatırlayıp umutsuzluğa kapılmayın. Hayal edin, tüm hücrelerinizde hissedin ve başarıyı yakalayın.

Arka Kapaktan

Bazılarımız hayal dünyasında yaşar bazılarımız hayallerinin gerçeğe dönüştüğü dünyada.

Bazılarımız korkularını büyütür bazılarımız geleceğe umut eker

Sen, hayallerinin başkasının gerçeği olmasını istemiyorsan;

Hedeflerini belirle,

Hayal et,

Elinden gelenin daima daha fazlasını yap.

Yap ki; “Hayallerin arkandan el sallamasın!”

Fırat Çakır Hakkında

Beden Bilgesi, Yazar, Eğitmen, Sağlıklı Yaşam Koçu, TV Programcısı ve Profesyonel Sporcu.

1971 yılında dünyaya gelen Fırat Çakır, 1983‘te futbol ile başladığı spor hayatına atletizm ve masa tenisi ile devam etti. Bu dönem içerisinde katıldığı birçok turnuvada şampiyon oldu. Devamında Kung-Fu, Kick Boks ve Tayland Boksu üzerinde uzmanlaşıp bu dallarda eğitmenliğe başladı.

İstanbul Anadolu yakasındaki ilk spor merkezi “Hit Form Club”’tan sonra Türkiye’nin en büyük spor merkezlerinden biri olan “Hit Form Life Club”’ı Göztepe’de kurdu. Yıllarca bu merkezi işlettikten sonra İstanbul Çekmeköy’de “Club 2006 Fitness Center”’i açarak o bölgede de hizmet verdi.

Kariyeri 2009 yılında sektör değiştirerek çok sevdiği kişisel gelişim alanında faaliyet göstermeye başladı. NLP Master Trainer ve Health Life Coaching Trainer sertifikalarına sahip olan Sayın Çakır, Nişantaşı’nda bulunan merkezinde 2011 yılından bu yana Life Coaching, NLP ve Health Life Coaching eğitimleri vermektedir. Ayrıca koçluk alanında hizmet veren birçok önemli ismin de koçluk eğitimlerini vermiştir.

Fırat Çakır, birçok ünlü isme koçluk yapmanın yanı sıra kurumsal alanda eğitimler de vermektedir. Türkiye ve Dünya’da önemli kurum ve kuruluşlarda “KIESS – Kurumsal İşletmelerde Eğitim, Spor, Sağlık” adını verdiği programı ile eğitim ve seminerlerine devam eden Fırat Çakır’ın 100’ün üzerinde üniversite ve lisede başarı, motivasyon ve zorluklarla mücadele ile alakalı etkileyici seminerlerine binlerce kişi katılmıştır.

İflas etmiş şirketinden tekrar zirveye çıkış öyküsü ile binlerce kişiye inanılmaz tecrübeler katmaya devam etmektedir.

Kitapları

– “Ben Sadece Kilo Verecektim. Hepsi Bu” 2009,

– “Güne Sağlıklı Uyan” 2010,

– “Bedenin Kilolu Ya Sen?” 2010,

– “Neden Varsın?” 2011 – Kişisel gelişim romanı

– 2012 yılında “Sağlıklı Yaşa Kariyerin Olsun” isimli kitabı yayınlanmıştır.

– 2014 yılında “Ölümceye Kadar Ölümsüzsün” isimli romanı, 2015 yılında “Hayat Bitti Dediğin Yerde Başlar” adlı romanı yayınlanmıştır.

Katıldığı Haber Programları

– Star, ATV – Cine 5 – Fox TV – Show TV – TRT Haber kanallarında programlara katılmış,

– TV 8’de yayınlanan “Şifa Olsun” programı, FOX TV’de yayınlanan “Bambaşka” isimli programının Sağlıklı Yaşam Koçluğu bölümü ile Türkiye’nin tek sağlıklı yaşam televizyonu HTV’de “Yeni Bir Ben” isimli programlarını yapmıştır.

Gazete ve Dergiler

– Takvim Gazetesi’nde yedi günlük bir yazı dizisinden sonra “Beden Bilgesi Yanıtlıyor” bölümüyle de gelen sorulara cevap verdi.

– Guest Dergisi’nde sağlıklı yaşam köşesinde her ay okuyucuları ile buluştu.

– Hürriyet, Posta, Haber Türk, Akşam ve Star gazetelerinde; Seninle, Genç Gelişim Dergileri ve Şişli Kültür Dergisi gibi birçok dergi ve gazetede röportajları yayınlandı.

– Kuruluşundan itibaren Men’s Fitness, Women’s Fitness dergilerinde ve ilk digital sağlıklı yaşam dergisi olan Fitsharp’ta sağlıklı yaşam koçluğu ve kişisel gelişim ile ilgili yazılarına devam etmektedir.

BENZER YAZILAR

0 834

0 819

Yorum yok

Yorum Yaz: